Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
SuperDragon
Member
Od: 07.2010
Offline
#
3102
19.10.2011, 19:38
Wisła Kraków - Fulham Londyn 3:2 (0:1)
Skład : Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Palijć - Wilk, Garguła, Nunez, Iliev, Kirm - Biton
Zmiany :Boguski, Genkov, Jirsak
Bramki : Biton,Kirm,Nunez
Tylko Wisła TS !!!!
SuperDragon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SuperDragon
Znajdź inne posty napisane przez SuperDragon