Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Miguelito
Member
Od: 07.2011
Skąd: London/Kraków
Offline
#
3098
19.10.2011, 19:26
Wisła Kraków - Fulham London 2:3 (1:1)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Wilk, Jirsak, Kirm, Iliev - Biton, Genkov
Zmiany: Garguła, Czekaj, Paljic
Bramki: Biton, Gebkov
Miguelito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Miguelito
Znajdź inne posty napisane przez Miguelito