Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Banitaz
Member
Od: 02.2011
Offline
#
3096
19.10.2011, 19:11
Wisła Kraków - Fulham Londyn 1-3 (1-1)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Sobolewski, Jirsak, Nunez - Kirm, Biton, Iliew
Zmiany: Genkow, Wilk, Garguła
Bramka: Biton
Banitaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Banitaz
Znajdź inne posty napisane przez Banitaz