Ajax napisał(a):

|
Popołudniowy Pisarz. Jovanovic i Bunoza nie mieli wcześniej kontuzji a grał Jaliens. Będziemy grali z Podbeskidzien niech w końcu da też "odpocząć" Jaliensowi jeśli obrona zagra słabiej zamknie usta wszystkim swoim krytykom.
|
Graliśmy z Flotą Świnoujście, na stoperze byli i Jovanovic i Bunoza. Flota strzeliła nam 2 brameczk (tylko, bo okazji dzięki naszej obronie mieli więcej). Gdyby nie Biton byłaby kolejna wtopa w PP.
Też mi przykro, że Jaliens nie wciąga ligi nosem jak wygłupiło się weszło, ale gra na tyle na ile daje radę. Wolałbym Głowackiego (o ile byłby zdrowy). Ale obrońca klasy Głowackiego kosztuje 1 mln EUR.
Mamy, co mamy i wydaje się, że gospodarujemy tym w miarę optymalnie.
Słuchanie różnych pajaców, którzy wstawiają do składu Czekaja który zagrał przeciętnie jeden mecz w lidze i jeszcze ostatnio dochodzi do siebie po kontuzji jest już nudne, jak i słuchanie komentatora sportowego, który niesustannie jedzie po Maaskancie że nie wystawia Jovanovica i dopiero po jakimś czasie raczy przyjąć do wiadomości, że Jovanović jest kontuzjowany. Jedni powiedzą, że to skutek nagonki, drudzy, że skutki naużywania alkoholu w młodości. Nie ma znaczenia i tak pozostaje niesmak i obrzydzenie.
Fajnie byłoby gdyby Bunozy i inna zakupiona taniocha grały rewelacyjnie.
Ale nie grają.