Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1729
Stary 19.10.2011, 19:03
Niestety, wydaje sie, ze po tym meczu smrod bedzie unosil sie jeszcze dlugo A w swiadomosci niektorych utrze sie, ze Wisle kupila mecz i tyle.

W zwiazku z tym i ta nagonka wydaje mi sie, ze Wisla powinna wystosowac jakies oswiadczenie, w ktorym odcina sie od tego wszystkiego itd. Klub powinien zareagowac bo zaraz zacznie sie mieszac klub z blotem przez bledy sedziego.
Odpowiedz cytując