Niestety, wydaje sie, ze po tym meczu smrod bedzie unosil sie jeszcze dlugo

A w swiadomosci niektorych utrze sie, ze Wisle kupila mecz i tyle.
W zwiazku z tym i ta nagonka wydaje mi sie, ze Wisla powinna wystosowac jakies oswiadczenie, w ktorym odcina sie od tego wszystkiego itd. Klub powinien zareagowac bo zaraz zacznie sie mieszac klub z blotem przez bledy sedziego.