Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
kania341
Member
Od: 11.2010
Offline
#
3094
19.10.2011, 18:51
Wisła Kraków - Fulham Londyn 1-3 (1-1)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Wilk, Garguła, Nunez - Kirm, Biton, Iliew
Zmiany: Genkow, Paljić, Brud
Bramka: Biton
Jazda Jazda Jazda !
BIAŁA GWIAZDA !!
kania341
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kania341
Znajdź inne posty napisane przez kania341