!!IRIVER!! napisał(a):

|
Mam nadzieję, że ironizujesz. Ostatnio sędziowie, co wszyscy wiedzą i widzą, nas wsparli. Ale nieważne. Z drugiej strony dyskwalifikacja miała miejsce po zachowaniu, które sędzia sam sprokurował debilną decyzją. Suworowa poniosło, dostał karę i powinien ją odpokutować, zmienili tę decyzję - to błąd, ale nie brałbym tego "wzmocnienia" jako czegoś nadzwyczajnego. Żydki nie grają nic, więc jeden kopacz tego aż tak nie powinien odmienić.
|
Ale trochę co innego popełnić błąd w czasie meczu, a co innego wspierać przy zielonym stoliku. Ja pamiętam jak nas "wspomogli" zawieszając Boguskiego i Chaveza, a Cracovia przyznając lewą licencję. Choć oczywiście pamięć kibica jest wybiórcza.
Nie sugeruję ci nic, chodziło mi akurat o to, że moja pamięć jest wybiórcza i nie pamiętam korzystnej dla nas decyzji komisji ligii, choć pewnie takie były
