Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17035
Stary 19.10.2011, 18:10
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że ironizujesz. Ostatnio sędziowie, co wszyscy wiedzą i widzą, nas wsparli. Ale nieważne. Z drugiej strony dyskwalifikacja miała miejsce po zachowaniu, które sędzia sam sprokurował debilną decyzją. Suworowa poniosło, dostał karę i powinien ją odpokutować, zmienili tę decyzję - to błąd, ale nie brałbym tego "wzmocnienia" jako czegoś nadzwyczajnego. Żydki nie grają nic, więc jeden kopacz tego aż tak nie powinien odmienić.
Ale trochę co innego popełnić błąd w czasie meczu, a co innego wspierać przy zielonym stoliku. Ja pamiętam jak nas "wspomogli" zawieszając Boguskiego i Chaveza, a Cracovia przyznając lewą licencję. Choć oczywiście pamięć kibica jest wybiórcza.

Nie sugeruję ci nic, chodziło mi akurat o to, że moja pamięć jest wybiórcza i nie pamiętam korzystnej dla nas decyzji komisji ligii, choć pewnie takie były
Ostatnio edytowane przez Awe : 19.10.2011 o godz. 18:23.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując