Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 19.10.2011, 18:10
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A na czym mieliby trenować?

Kraków, Zabierzów,Wieliczka, Huta to doskonałe miejsca. Bliskość lotniska robi swoje, do tego szybciutko autostradą można do niego dotrzeć. A i baza hotelowa w sam raz. Nie zdziwię się gdy więcej ekip będzie starało się tutaj wepchać.
Chyba tylko nikła ilość dobrych boisk może ich zniechęcić.
Jak to gdzie? W kopalni...

a tak poważnie - ja sie tam cieszę że takie fajne ekipki będą u nas trenować, jak będą jakieś otwarte treningi to na pewno chętnie się na jakiś przejdę.
Odpowiedz cytując