Marszałek napisał(a):

A na czym mieliby trenować?
Kraków, Zabierzów,Wieliczka, Huta to doskonałe miejsca. Bliskość lotniska robi swoje, do tego szybciutko autostradą można do niego dotrzeć. A i baza hotelowa w sam raz. Nie zdziwię się gdy więcej ekip będzie starało się tutaj wepchać.
Chyba tylko nikła ilość dobrych boisk może ich zniechęcić.
|
Jak to gdzie? W kopalni...
a tak poważnie - ja sie tam cieszę że takie fajne ekipki będą u nas trenować, jak będą jakieś otwarte treningi to na pewno chętnie się na jakiś przejdę.
