Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17034
Stary 19.10.2011, 17:56
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Niejaki Jurij Szatałow.
Jednym słowem, kabaret. Jak widać układy wśród lesnych pzpn-wskich dziadów, Filipiak ma mocne. Pstryk i za rękoczyny w stosunku do sędziego jego grajek odczekał spokojnie raptem 5 kolejek i bedzie grał dalej. Minister Giersz niech sie tym lepiej zajmie.
Wyobrażacie sobie co by się działo gdyby to zawodnik Wisły pobił sedziego ?
Dozywotnia dyskwalifikacja, a po kajaniu sie klubu zmniejszona do.. przynajmniej 3 lat.


PZPN Dziady jak widać poważnie wystraszyły się, że garbaci mogą faktycznie spaść sportowo i będą znowu musieli kombinować z licencjami, by utrzymać filipiakowy geszeft w ekstraklasie.
Mam nadzieję, że ironizujesz. Ostatnio sędziowie, co wszyscy wiedzą i widzą, nas wsparli. Ale nieważne. Z drugiej strony dyskwalifikacja miała miejsce po zachowaniu, które sędzia sam sprokurował debilną decyzją. Suworowa poniosło, dostał karę i powinien ją odpokutować, zmienili tę decyzję - to błąd, ale nie brałbym tego "wzmocnienia" jako czegoś nadzwyczajnego. Żydki nie grają nic, więc jeden kopacz tego aż tak nie powinien odmienić.
Odpowiedz cytując