Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
..::JosE::..
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Z daleka :)
Offline
#
2
19.10.2011, 17:28
Wisła Kraków - Fulham Londyn 2-1 (1-1)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Palijć - Wilk, Jirsak, Nunez - Kirm, Genkov, Iliev
Zmiany: Biton, Diaz, Garguła
Bramki: Genkov, Kirm
!! Czy Wygrywasz Czy Nie Ja i Tak Kocham Cię !!
..::JosE::..
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ..::JosE::..
Znajdź inne posty napisane przez ..::JosE::..