Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6393
Stary 19.10.2011, 16:14
@TRZEBINIAnin jest bo mamy zbudować drużynę w końcu a nie co sezon zmieniać trenera po słabej serii meczów.
Nowy trener = nowy sztab = nowa taktyka = nawe wszystko = IMHO trzęsienie

Popołudniowy Pisarz. Jovanovic i Bunoza nie mieli wcześniej kontuzji a grał Jaliens. Będziemy grali z Podbeskidzien niech w końcu da też "odpocząć" Jaliensowi jeśli obrona zagra słabiej zamknie usta wszystkim swoim krytykom.

Lamey teraz gra z konieczności na którejś konferencji Maskant mówił że ma go zastąpić Jova w meczu z Chorzowem wyszedł w pierwszym składzie i kontuzja.

Nie mamy argumentów defensywie czas na ofensywe mam 2 bardzo dobrych wysokich napastników. Mase kontuzji w ofensywie. Chciał bym zobaczyć Wisłę 4-4-2 z Bitonem i Genkovem gdzie ten 2 w zależności od potrzeby jest napastnikiem lub pomocnikiem. Nawet jak mu nie idzie strzelanie dobrze gra tyłem do bramki i może wygrywać górne piłki w środku boiska. Później podawać do ofensywnego pomocnika.
Odpowiedz cytując