Nawet Mourinho/którego M próbuje naśladować na konferencjach i na stadionie swoim zachowaniem/ zalicza wpadki na konferecjach w skrócie
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...64/story.shtml. Więc nie tylko M zdarza sie mówić głupoty na konferecjach pomeczowych.Propo M i jego ewentualnego zwolnienia raczej się na to nie zanosi.Szkoda tylko że niektórzy chyba zapominają że dzięki M Wisła wygrała z wyścig z Jagielonią i Śląskiem mając nad nimi przewagę punktową której nie były w stanie nadrobić nawet Lech i Legia.Holender wykonał plan minimum w kwalifikacjach Wisła pod jego wodzą wygrała wszystkie 4mecze oprócz nieszczęśliwego dwumeczu z APOELem. Aczkolwiek w tym meczu po części była raczej wina trójki Lamey,Jaliens i wszczególności Pareiko który zawalił zaraz po tym gdy Wilk dzięki strzelonej bramce wprowadził Wisłę do fazy grupowej LM niestety Pareiko zawalił w ostatnich minutach/Na pocieszenie Wisła awansowała do fazy grupowej LE dzięki czemu M wykonał plan minimum.Lepiej po roku czasu wyciągnąć wnioski i winnych porażki z APOELem się pozbyć i zrobić rewolucję w sztabie zamiast zwalniać M.Z resztą na dzień dzisiejszy na jego miesce nie ma odpowiednich kandydatów ani konkretnych nazwisk które mogły by zawitać na Reymonta w roli nowego szkoleniowca na podobnych warunkach finasowych łatwiej będzie zatrudnić nowego trenera od przygotowania fizycznego niż następcę M