Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Sewio
Member
Od: 04.2011
Offline
#
3078
19.10.2011, 15:14
Wisła Kraków - Fulham Londyn 1-3 (1-1)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Wilk, Garguła, Nunez - Kirm, Biton, Iliew
Zmiany: Genkow, Paljić, Jirsak
Bramka: Biton
Sewio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sewio
Znajdź inne posty napisane przez Sewio