Dokładnie.
Maskant musi w klubie zostać do końca roku bo kolejne trzęsienie ziemi nic nie da.
Ale jego teksty tzn. wytykanie błędów Chavezowi i Bunozie i gadanie w kontekście Jaliensa że nie wolno mówić o błedach

? Nie kumam tego
Co do Lamey gra tylko dla tego że Jova jest kontuzjowany i nie mam wątpliwości że RM posadzi go na ławce.