Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6387
Stary 19.10.2011, 15:06
Dokładnie.

Maskant musi w klubie zostać do końca roku bo kolejne trzęsienie ziemi nic nie da.

Ale jego teksty tzn. wytykanie błędów Chavezowi i Bunozie i gadanie w kontekście Jaliensa że nie wolno mówić o błedach? Nie kumam tego

Co do Lamey gra tylko dla tego że Jova jest kontuzjowany i nie mam wątpliwości że RM posadzi go na ławce.
Odpowiedz cytując