Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3076
Stary 19.10.2011, 14:25
Wisła - Fulham 3:1 ( 2 : 0 )

Skład: Pareiko - Lamey , Chavez , Jaliens , Paljić - Garguła , Nunez , Wilk , Iliev , Kirm - Biton

Zmiany: Jirsak, Diaz, Genkow

Bramki: Biton, Wilk, Iliev
Ostatnio edytowane przez M@Terac : 19.10.2011 o godz. 21:47.
Odpowiedz cytując