Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów
Offline
#
3076
19.10.2011, 14:25
Wisła - Fulham 3:1 ( 2 : 0 )
Skład: Pareiko - Lamey , Chavez , Jaliens , Paljić - Garguła , Nunez , Wilk , Iliev , Kirm - Biton
Zmiany: Jirsak, Diaz, Genkow
Bramki: Biton, Wilk, Iliev
Ostatnio edytowane przez M@Terac : 19.10.2011 o godz. 21:47.
www.ymt24.pl
M@Terac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M@Terac
Odwiedź stronę domową użytkownika M@Terac!
Znajdź inne posty napisane przez M@Terac