milosz napisał(a):

|
Najsłabszym ogniwem Wisły to są jej pseudokibice którzy chcieliby permanentnych trzęsień ziemi w naszym klubie, żadnej stabilizacji tylko ... tego wywalić, tamtego zwolnić.
|
Dodajmy jeszcze, że wręcz żądają LM żeby mieli wreszcie pretekst/okazję zobaczyć od środka ten jakże ( podobno ) zjebany stadion.
Też już rzygam jak słyszę kolejną negatywna opinię na temat czegokolwiek związanego z Wisłą. Krytykować można a nawet trzeba ale są chyba ....a jakieś granice rozsądku.