Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6385
Stary 19.10.2011, 13:49
milosz napisał(a):Wyświetl post
Najsłabszym ogniwem Wisły to są jej pseudokibice którzy chcieliby permanentnych trzęsień ziemi w naszym klubie, żadnej stabilizacji tylko ... tego wywalić, tamtego zwolnić.
Dodajmy jeszcze, że wręcz żądają LM żeby mieli wreszcie pretekst/okazję zobaczyć od środka ten jakże ( podobno ) zjebany stadion.

Też już rzygam jak słyszę kolejną negatywna opinię na temat czegokolwiek związanego z Wisłą. Krytykować można a nawet trzeba ale są chyba ....a jakieś granice rozsądku.
Odpowiedz cytując