AMF napisał(a):

|
Syytem sprzedaży biletów online kosztowałby około 40 tys zł netto. przynajmniej u mnie w firmie. Niestety, Wisła ma nas w dupie. W Polsce, sprzedaż internetową ma Lech, Legia, Lechia i Śląsk na nowym estadio.
|
Jeszcze Korona i Pogoń. A i pewnie jeszcze ktoś by się znalazł.
Co do samej ceny to majątek to nie jest...