emjot napisał(a):

niech pan trener zejdzie ze swoich zawodników, którzy nie sa jego krajanami (przy okazji niech zauważy kto najczęściej pakuje na minę Chaveza...)
to po pierwsze
po drugie niech stosuje tą samą miarkę wobec wszystkich
a po trzecie niech pomyśli trzy razy zanim coś powie do mediów
jakichkolwiek
|
No niby kto pakuje?
A po czwarte to ja mam taki apel - skończcie w końcu .......ić bo rzygać mi się już chce od tej permanentnej nagonki na Maaskanta i Jaliensa
Jesteście jak sępy i to w stosunku to własnego trenera i własnych piłkarzy