Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8270
Stary 19.10.2011, 12:40
Oby przyjechaly rezerwy, ktore malo powaznie podejda do tego w meczu. W innym przypadku licze na najmniejszy wymiar kary...ale pewnie skonczy sie na 0 : 3.
Odpowiedz cytując