Chrisman napisał(a):

|
weszło chyba nigdy nie zejdzie z maaskanta
|
niech pan trener zejdzie ze swoich zawodników, którzy nie sa jego krajanami (przy okazji niech zauważy kto najczęściej pakuje na minę Chaveza...)
to po pierwsze
po drugie niech stosuje tą samą miarkę wobec wszystkich
a po trzecie niech pomyśli trzy razy zanim coś powie do mediów
jakichkolwiek