Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
Od: 03.2003
Offline
#
1727
19.10.2011, 11:42
Gwiaździsty
napisał(a):
W sprawie pomyłki sędziego w meczu Wisła - Jagiellonia, stanowisko ma zająć prezydent Obama o godz. 15 czasu waszyngtońskiego. Sytuację z niepokojem obserwuje Stolica Apostolska. Prawdopodobnie jutro zbierze się też Rada Bezpieczeństwa ONZ by podjąć jakieś działania w tej sprawie.
Narazie w przyjętej rezolucji ustala się w następnych meczach Wisły, że jakikolwiek kontakt zawodnika Wisły z obrońcą przeciwnika skutkuje natychmiastowym anulowaniem gola. Zakazuje się też dyktowania ewentualnych karnych dla zespołu Wisły, aż do odwołania.
Zobowiązuje się też sędziów do szybszego karania piłkarzy Wisły kartkami żółtymi i czerwonymi.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
FraMat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FraMat
Znajdź inne posty napisane przez FraMat