Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1727
Stary 19.10.2011, 11:42
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
W sprawie pomyłki sędziego w meczu Wisła - Jagiellonia, stanowisko ma zająć prezydent Obama o godz. 15 czasu waszyngtońskiego. Sytuację z niepokojem obserwuje Stolica Apostolska. Prawdopodobnie jutro zbierze się też Rada Bezpieczeństwa ONZ by podjąć jakieś działania w tej sprawie.
Narazie w przyjętej rezolucji ustala się w następnych meczach Wisły, że jakikolwiek kontakt zawodnika Wisły z obrońcą przeciwnika skutkuje natychmiastowym anulowaniem gola. Zakazuje się też dyktowania ewentualnych karnych dla zespołu Wisły, aż do odwołania.
Zobowiązuje się też sędziów do szybszego karania piłkarzy Wisły kartkami żółtymi i czerwonymi.

To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując