|
Rok temu Pasy miały na ławie kolegę fryzjera dlatego czułem, że się wykaraskają - końcówka jesiennego meczu z GKS odwróciła złą kartę. Dziś mimo wszystko są nadal finansowo daleko przed ŁKS, PBB czy GKS, a straty punktowe nie są duże. Ciężko mi uwierzyć w ich spadek zamiast Bielska i... no właśnie kto miałby być drugi? Moim zdaniem zadecyduje to czy w ŁKS będzie z pieniędzmi tylko źle (utrzyma się) czy bardzo źle (wylot).
Bo Lubin jak się nie obudzi do zaraz sobie weźmie Jurija, a GKS... nie wierzę żeby wyjadacze typu Kosa, Żewłak mieli dopuścić do spadku.
|