MatMario napisał(a):

|
może nawet cennik będę miał pod ręką, bo przy kasie w strefie kibica to nie uświadczysz.
|
Dokładnie to wczoraj też rzuciło mi się w oczy i nie tylko mi bo 2 panów za mną również dopytywało się w kolejce ile zapłacą za bilety na E. Przecież na tym ekranie LCD mogłyby być wyświetlane.