Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19959
Stary 19.10.2011, 10:58
MatMario napisał(a):Wyświetl post
może nawet cennik będę miał pod ręką, bo przy kasie w strefie kibica to nie uświadczysz.
Dokładnie to wczoraj też rzuciło mi się w oczy i nie tylko mi bo 2 panów za mną również dopytywało się w kolejce ile zapłacą za bilety na E. Przecież na tym ekranie LCD mogłyby być wyświetlane.
Odpowiedz cytując