|
tutaj nawet Guardiola nie pomoże jeśli dalej będzie stosowana przez zarząd polityka obietnic.. to samo za Petrescu było.. obiecywali transfery a dostawał kichę. Teraz mamy Stana i przynajmniej ta kicha nie wygląda tak źle.. ale tego już nikt nie pamięta że trener nie dostał żadnej 1 ze swojej listy transferowej..
Mamy ptk straty do lidera, ważne ogniwa odpadają nam na jakiś czas.. i teraz DOBITNIE widać że dzięki oszczędnościom zarządu mamy takich zmienników jakich mamy..
Ale co tam najlepiej narzekać jechać po każdym...
|