Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6371
Stary 19.10.2011, 10:22
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Widzielibyście taką obronę
LO -- OŚL -- OŚP -- PO
Nunez - Chavez - Jaliens - Jovanovic
Mi się podoba, trzeba coś zmienić
A po co tam ten błazen Kew?

Co do naszego coach'a: http://www.weszlo.com/news/8190-Robe...a_nie_Jaliensa
Sorry, ale to nie robi dobrze wizerunkowi Wisły. Co raz bardziej mi gra na nerwach ten gościu... Coś ci Holendrzy się u nas nie spisują, a jak ktoś się nie spisuje, to... To wiadomo co się powinno stać.
Tylko czy zaślepiony Basałaj się ocknie? :/
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując