A po co tam ten błazen Kew?
Co do naszego coach'a:
http://www.weszlo.com/news/8190-Robe...a_nie_Jaliensa
Sorry, ale to nie robi dobrze wizerunkowi Wisły. Co raz bardziej mi gra na nerwach ten gościu... Coś ci Holendrzy się u nas nie spisują, a jak ktoś się nie spisuje, to... To wiadomo co się powinno stać.
Tylko czy zaślepiony Basałaj się ocknie? :/