tarantulaw2 napisał(a):

Czy może mi ktoś na szybko przetłumaczyć na Angielski słowa H. Reymana? :
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.
|
Nobody demands winning all the time from you. Sometimes it is inevitable to lose. However, everyone has the right to expect fighting 'til the end. Don't let people consider you as unworthy shaking hands.