Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
15067
18.10.2011, 23:16
Proud
napisał(a):
Może Ty.
Wisła nigdy nie była pośmiewiskiem Polski.
- sprawa Kamila Kosowskiego
- szantaż Kalu Uche
- ucieczka Tomasza Frankowskiego
- odejście Marcelo i Głowackiego w jednym okienku
- kontrakt Emiliana Dolhy
mam wymieniać dalej?
Ostatnio edytowane przez HanysKce : 18.10.2011 o godz. 23:36.
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
HanysKce
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HanysKce
Znajdź inne posty napisane przez HanysKce