Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15067
Stary 18.10.2011, 23:16
Proud napisał(a):Wyświetl post
Może Ty.

Wisła nigdy nie była pośmiewiskiem Polski.
- sprawa Kamila Kosowskiego
- szantaż Kalu Uche
- ucieczka Tomasza Frankowskiego
- odejście Marcelo i Głowackiego w jednym okienku
- kontrakt Emiliana Dolhy

mam wymieniać dalej?
Ostatnio edytowane przez HanysKce : 18.10.2011 o godz. 23:36.
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując