HanysKce napisał(a):

Niestety obawiam się, że naprawdę Melikson się na nas wypina jak niegdyś Kalu Uche, a szkoda bo taki fajny piłkarz z niego był..
Jakoś już nie wierzę w fantastyczny powrót Meliksona do naszej drużyny i grę na 100%..
Mieliśmy piłkarza o klasie światowej, dziś zostajemy znowu pośmiewiskiem całej Polski
|
Może Ty.
Wisła nigdy nie była pośmiewiskiem Polski.