Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15065
Stary 18.10.2011, 23:01
Niestety obawiam się, że naprawdę Melikson się na nas wypina jak niegdyś Kalu Uche, a szkoda bo taki fajny piłkarz z niego był..

Jakoś już nie wierzę w fantastyczny powrót Meliksona do naszej drużyny i grę na 100%..

Mieliśmy piłkarza o klasie światowej, dziś zostajemy znowu pośmiewiskiem całej Polski
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując