Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15064
Stary 18.10.2011, 22:58
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co jest dobrego w tym, że Melikson jest kontuzjowany?! Że być może dzieki temu zagra u nas jeszcze jedną rundę . A punkty w lidze i tak jakoś ciułamy.
Czy ja wiem , czy to takie dobre. Niestety mam przeczucie, że już go w naszych barwach nie zobaczymy.
Odpowiedz cytując