Oldpara napisał(a):

Wiecie co jest dobrego w tym, że Melikson jest kontuzjowany?! Że być może dzieki temu zagra u nas jeszcze jedną rundę . A punkty w lidze i tak jakoś ciułamy.
|
Czy ja wiem , czy to takie dobre. Niestety mam przeczucie, że już go w naszych barwach nie zobaczymy.