Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1725
Stary 18.10.2011, 21:43
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Ogary poszły w las.. W ogólnopolskich mediach nagonka na Wisełkę na całego. Sędziowie, obcokrajowcy, gradobicie, koklusz i wszelkie plagi egipskie to wina Wisły.
MISTRZ MISTRZ NASZ TS i to ich boli a nas cieszy !
Odpowiedz cytując