Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
1724
18.10.2011, 21:28
JrQ-
napisał(a):
to nie wiesz kto ukrywa się pod nazwą redakcja Weszło! ?
Jak chodzi Ci o Kowalczyka, to chyba nie brałeś nigdy na poważnie opinii zagorzałego Legionisty?
śledziu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do śledziu
Znajdź inne posty napisane przez śledziu