moderatorzy i inni uzytkownicy ci bardziej zasluzeni, jak ktos robi byki to non stop nagonka a ciagle zle wypisywanie nazwiska naszego dyrektora tez razi w oczy, wiec prosze sie nauczyc raz i porzadnie, bo bylo na to wystarczajoco duzo czasu.Stanislaus Henricus Christina "Stan" Valckx
sory za off, ale jak moderator ciagle zle wypisuje nazwisko to razi to brakiem szacunku dla daanej osoby.wolfy tez moglby sie nauczyc, jak tak ciagle poucza innych
