Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6359
Stary 18.10.2011, 20:41
Cytat:
Z jednej strony piszesz, że budowy nie ma i nie będzie (zgoda), z drugiej jasno dajesz do zrozumienia, że podoba Ci się gra Wisły i widzisz w niej progres.
Wątpię czy mu się podoba, chodzi bardziej o to, że jak graliśmy z Karabachem, za drugiego Kasperczaka, a jak teraz - progres jest widoczny.
Odpowiedz cytując