|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline
|
|
orzeu napisał(a): 
Nazwa na Legii za 6 mln, na Narodowym za 10mln a na Wisle za 30mln?
Albo zle uslyszales, albo radny cos pokrecil albo jest totalnym debilem. Innej mozliwosci nie widze.
|
30 mln na 5 lat
|
|