Griszka30KR napisał(a):

|
"Będzie gotów do gry za 4-6 tygodni - poinformował trener Maaskant."A mnie coś się zdaje,że zawsze to lepiej brzmi tak, niż ze juz Go nie zobaczymy do końca sezonu,a moze raczej w ogóle....
|
Dokładnie tak samo mi się wydaje. I ta cała kontuzja i szukanie jedynego, najlepszego lekarza też jak dla mnie naciągane.