|
Dzisiaj jeden z radnych PO z wypowiadając się dla prasy w kwestii finansów miasta (brak co najmniej 80 mln), stwierdził, że do kasy Krakowa w tym roku nie wpłynie 30 mln od sponsora tytularnego stadionu Wisły Kraków. Wnioskuję z tego, że nie zgłosił się nikt z satysfakcjonującą propozycją.
|