Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19949
Stary 18.10.2011, 19:36
Dzisiaj jeden z radnych PO z wypowiadając się dla prasy w kwestii finansów miasta (brak co najmniej 80 mln), stwierdził, że do kasy Krakowa w tym roku nie wpłynie 30 mln od sponsora tytularnego stadionu Wisły Kraków. Wnioskuję z tego, że nie zgłosił się nikt z satysfakcjonującą propozycją.
rrr
Odpowiedz cytując