Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
8264
18.10.2011, 18:54
lucas8
napisał(a):
Rozbrajasz mnie kolego
Wasza drużyna w tym momencie jest w takiej nieziemskiej formie, że zespoły mogą przed wami paść na kolana. Na mistrza idziecie zresztą jak zawsze powtarzacie, tylko przypomnij bo wyleciało mi z głowy, kiedy ostatni rok zajeliście 1 miejsce w lidze
? Jakoś chyba niedawno jak na tak wypasioną ekipę ;>
No i odnośnie popisów drużyny. Zobaczymy co zrobi z wami Amica za kilka dni. Zapewne padną na kolana
po
wielka Legia przyjeżdza
Obawiam się, że wykraczasz poza przedmiot tego tematu.
P.S. Pisze się 'bo', a nie 'po'. Rozumiem, rozumiem - emocje
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011
0 22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 0 22
Znajdź inne posty napisane przez 0 22