Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8264
Stary 18.10.2011, 18:54
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Rozbrajasz mnie kolego Wasza drużyna w tym momencie jest w takiej nieziemskiej formie, że zespoły mogą przed wami paść na kolana. Na mistrza idziecie zresztą jak zawsze powtarzacie, tylko przypomnij bo wyleciało mi z głowy, kiedy ostatni rok zajeliście 1 miejsce w lidze ? Jakoś chyba niedawno jak na tak wypasioną ekipę ;>

No i odnośnie popisów drużyny. Zobaczymy co zrobi z wami Amica za kilka dni. Zapewne padną na kolana po wielka Legia przyjeżdza

Obawiam się, że wykraczasz poza przedmiot tego tematu.

P.S. Pisze się 'bo', a nie 'po'. Rozumiem, rozumiem - emocje
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując