|
Żeby liczyć na korzystny rezultat (nawet remis) to musielibyśmy zagrać tak jak z Lechem w Poznaniu. Inaczej będzie kiepsko, a cała Polska następnego dnia już od rana będzie dalej mówić jaka to Wisła nie jest...
PS: Jako kibic oczywiście wierze w wygraną...
|