Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8262
Stary 18.10.2011, 18:39
Żeby liczyć na korzystny rezultat (nawet remis) to musielibyśmy zagrać tak jak z Lechem w Poznaniu. Inaczej będzie kiepsko, a cała Polska następnego dnia już od rana będzie dalej mówić jaka to Wisła nie jest...

PS: Jako kibic oczywiście wierze w wygraną...
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując