lazy napisał(a):

Nie rozumiem o co to halo.
Co miał powiedzieć trener na konferencji ZARAZ po meczu. Miał odebrać swojej drużynie radość po zwycięstwie?
|
"Nie widziałem dokładnie tej sytuacji, nie chcę jej oceniać na gorąco" na przykład
Nikt by nawet nie zwrócił uwagi na taką wypowiedź. A tak próbował ludziom wcisnąć kit i się rozpętała burza.