Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8261
Stary 18.10.2011, 18:25
irman napisał(a):Wyświetl post
W Holandii strzelili i zbyt wiele to nie dało.
Co innego mecz u siebie, a co innego mecz na wyjeździe. Piłkarze takich klubów jak Spartak czy Fulham nie są przyzwyczajeni do poziomu dopingu na polskich stadionach. Jeśli kibice w sile powiedzmy 20 tysięcy weszliby w mecz na pełnej ....ie (tak jak na Legia - Spartak) i tak samo zrobiliby piłkarze (tak jak na Legia - Spartak) to istnieje MINIMALNA szansa na pozytywny wynik. Tamci się pogubią, tu się włączy fantazja etc.

Ale nie życzę Wam tego, wręcz przeciwnie - chce się dobrze bawić oglądając popisy Fulham
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując