irman napisał(a):

|
W Holandii strzelili i zbyt wiele to nie dało.
|
Co innego mecz u siebie, a co innego mecz na wyjeździe. Piłkarze takich klubów jak Spartak czy Fulham nie są przyzwyczajeni do poziomu dopingu na polskich stadionach. Jeśli kibice w sile powiedzmy 20 tysięcy weszliby w mecz na pełnej ....ie (tak jak na Legia - Spartak) i tak samo zrobiliby piłkarze (tak jak na Legia - Spartak) to istnieje MINIMALNA szansa na pozytywny wynik. Tamci się pogubią, tu się włączy fantazja etc.
Ale nie życzę Wam tego, wręcz przeciwnie - chce się dobrze bawić oglądając popisy Fulham
