Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
faraway
Member
Od: 04.2011
Offline
#
15053
18.10.2011, 18:23
Wojtas
napisał(a):
Hah
Kolejny odcinek pt "widziani w Bonarce"
wczoraj mialem troche wolnego ,i po godzinnym rajdzie przez Bonarke zobaczylem Ilieva z dziecmi ,Zurawskiego z zona/nazeczona, wesolego Jovanica
takze jak szukac gdzies naszych pilkarzy to w niedziele do Bonarki marsz !
Ja z kolei wczoraj przed południem spotkałam w Galerii Krakowskiej Dudu. Czytał gazetę w której na okładce było jego zdjęcie
faraway
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do faraway
Znajdź inne posty napisane przez faraway