Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6346
Stary 18.10.2011, 18:22
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Wobec Skorży na wiosnę? I atak był o niebo większy niż teraz w przypadku Maaskanta. Tam również prym wiodło weszło na każdym kroku ośmieszając trenera Legii, oraz różne mendy w cafe-futbol itp. Teksty w stylu "Dla mnie nieporozumieniem jest zostawienie trenera Skorży na stanowisku" czy "Skorża to bardzo kiepski trener" były na porządku dziennym. Dziś Skorżę bronią wyniki i ci sami ludzie jakby zamilkli... ciekawe.
Plus Bakero w Amice, artykuły o Bartoszku czy tym byłem trenerze Korony, którego nazwiska nawet nie pamiętam.
Musicie zrozumieć, że o Wiśle zawsze będą pisać, bo jesteśmy medialnym klubem, Mistrzem Polski i reprezentujemy nasz kraj w pucharach. Kogo obchodzą jakieś artykuły o Bełchatowie, ŁKS-ie czy innych Lubinach?
Ale żeby od razu "spisek", "afera"?
Aferę to robi kilku graczy na tym forum, taka prawda....
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując