|
Przypominam, ze w poprzednim sezonie, zespół podniósł się ze słabej gry w meczu z Lechią podobnym do tego z Jagą w sobotę.
Graliśmy słabo, ale wydarlismy zwycięstwo.
Weszlo i Canal+ krzyczały o kontrowersjach.
Potem było już coraz lepiej.
Może powtórka?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|