Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6332
Stary 18.10.2011, 17:36
willow napisał(a):Wyświetl post
Na Twoim miejscu poważnie bym się zastanowił nad pierwszą opcją.



A kto tu robi aferę, oprócz weszlo.com i Ciebie?
Przypomnę, że to Ty snujesz spiskowe teorie o zakusach PZPN-u na stanowisko naszego trenera, wszędzie widzisz jakieś zakulisowe rozgrywki, mające na celu zastąpienie Maaskanta polskim szkoleniowcem.
Pion śledczy IPN-u to przy Tobie grupka przedszkolaków.

Skąd u Was taka skłonność do przesady?
Ktoś napisze, że gramy ch...owo zaraz się podnosi larum, że chce zwalniać Maaskanta.
Ktoś inny stwierdzi, że Maaskant powinien przyznać, że był faul, zaraz się robi afera, że włazimy Jadze w d...ę.
Czytajcie ze zrozumieniem i nie wyciągajcie wziętych z d...y wniosków. A jak ktoś ma wątpliwości, co autor ma na myśli, niech się go dopyta na priv, zamiast pier....ć głupoty...
No i chyba zamknąłeś temat.

Wolfy, pamiętaj, skup się na swoim zdrowiu fizycznym, skoro psychicznego nie ma już co ratować. Odniosłem się do sytuacji, czy do posta gościa nade mną? Zastanów się po cichu i najlepiej nie odpowiadaj, bo boję się, co możesz napisać.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując