|
Czlowiek ktory chodzi na C i jest fanatykiem moze i wie ale przyprowadza kolejnych kilku "ziomkow" ze studiow i oni juz nie wiedza..a wlasnie przez cos takiego jest jak jest..
] Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi raz wybrałbym tą samą drogę
|