Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
la_fille
Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7143
Stary 18.10.2011, 16:58
Czlowiek ktory chodzi na C i jest fanatykiem moze i wie ale przyprowadza kolejnych kilku "ziomkow" ze studiow i oni juz nie wiedza..a wlasnie przez cos takiego jest jak jest..
] Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi raz wybrałbym tą samą drogę
Odpowiedz cytując