Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mac_TSW
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
23996
18.10.2011, 16:52. Pilne!
Siema, nie ma nikt z forumowiczów rzutu oraz przekroju(może być skan,rysunek w cadzie bądź innym programie) kawiarni lub restauracji potrzebuje do pracy inżynierskiej?
Mac_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mac_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Mac_TSW