Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6324
Stary 18.10.2011, 15:37
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Nieważne w jakich okolicznościach, nieważne czy z własnej woli czy został do tego zmuszony. Sam fakt, sprostowania informacji nieprawdziwej jaką wygłosił po spotkaniu z Jagiellonią bardzo mi się podoba, trzeba mieć jaja by przyznać się do błędu. Brawo Robert.
Małecki też kiedyś "przeprosił" pikników za to ich ich nazwał, a co było potem nie musze przypominać.

Pytanie czy Maaskant w ogóle wie o tym, że się przyznał do błędu bo to wbrew pozorom takie pewne nie jest.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując