Romuald napisał(a):

|
Tacy surowi są arbitrzy w pucharach? szczerze to nie przypominam sobie meczu gdzie zawodnik fauluje albo przytrzymuje za koszulke w środku pola i dostaje czerwień( nie mam na myśli typowego faulu na czerwień)
|
W pucharach nie pamiętam takiego czegoś, ale w tegorocznym Copa America była sytuacja, że chyba w 93 minucie Rincon z Wenezueli dostał czerwoną kartkę za przytrzymywanie za koszulkę w ćwierćfinale z Chile. Ale chyba były 2 identyczne faule pod rząd i dlatego z miejsca go wyrzucił.