Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10258
Stary 18.10.2011, 15:25
Ja tam się nie wypowiadam w sprawie LM, bo mi ostatnio kompletnie nie idzie w tym temacie. Powiem tylko, że sam postawiłem na Lille, Real - Lyon X2, (single) i dubel na Benfica i CSKA.

Grajcie przeciwnie, to może coś Wam wpadnie.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 18.10.2011 o godz. 21:33.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując